LEGE 5 Aktualności 5 Display niejedno ma imię

Optymalizacja miejsca, bezpieczny transport i pełen wachlarz konstrukcji, czyli display niejedno ma imię.

Displaye to bardzo szczególne opakowania kartonowe. Powstały aby zaspokoić kilka
potrzeb: zabezpieczenia produktu w transporcie czy magazynie, szybkiej ekspozycji na półce czy ladzie oraz atrakcyjnego wyeksponowania go w sklepie. Takie rozwiązanie wynika z dobrego zrozumienia potrzeb współczesnego biznesu: jest ekonomiczne, ergonomiczne i ekologiczne.

Firmy produkujące ten typ opakowania kartonowego oferują wiele różnych modeli,
różniących się zasadniczo między sobą. Aby ułatwić Ci dobranie najlepszego rodzaju
displaya do twojego produktu poniżej przedstawiamy charakterystyki tych najczęściej
spotykanych:

 

  • Typy displayi,
  • zalety i możliwości,
  • odpowiedni dobór opakowania,
  • dostawcy.

Trendy w opakowaniach 2023

Przełom roku to czas podsumowań i śmiałych planów wybiegających w przyszłość. Nasi specjaliści rynku opakowań przygotowali dla Was trendy, które mają nam królować w 2023. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Display naladowy.

Display wzmocniony

Bardzo stabilny i wytrzymały, przeznaczony do transportu i ekspozycji cięższych towarów.
Zastosowana w nim odpowiednio dobrana tektura falista 3-warstwowa lub 5-warstwowa sprawia, że opakowanie jest bardzo stabilne i wytrzymałe. Dodatkową zaletą jest możliwość sztaplowania w formę regału.

 

Czy Wy też słyszeliście HO!HO!HO!

Czy Wy też słyszeliście HO!HO!HO! Gdy w...

Jakość kluczem do sukcesu

Tektura falista to materiał na tyle wdzięczny, że można z niego stworzyć wiele ciekawych kreacji. Jednak kluczową kwestią dla możliwości wykorzystania tektury jako tworzywa do produkcji wspaniałych projektów jest bezkompromisowa jakość.

Wielkanoc tuż tuż – kartonowe opakowania

Okres przed świąteczny to czas kiedy warto zadbać aby to właśnie kartonowe opakowania z nadrukiem wielkanocnym przyciągało uwagę na sklepowych półkach.

Trendy w opakowaniach 2023

Przełom roku to czas podsumowań i śmiałych planów wybiegających w przyszłość. Nasi specjaliści rynku opakowań przygotowali dla Was trendy, które mają nam królować w 2023. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Opakowania do produktów spożywczych

Opakowania do produktów spożywczych...

Opakowania dostępne od ręki

Rewolucja na rynku opakowań! Od teraz w naszym sklepie są one dostępne od ręki. Jeśli szukasz miejsca, gdzie kupisz opakowania szybko, tanio, ekologicznie i w mniejszych nakładach,

Druk cyfrowy – już od 1 szt.

Personalizacja produktu przez długi czas dostępna była tylko przy wybranych produktach branży drukarskiej. Jeszcze kilka lat temu produkcja niskich nakładów…

Zaopatrz się w opakowania na sezon jesienno-zimowy

Sierpień to dla większości z nas okres urlopów i wypoczynku. Słoneczna pogoda zachęcado wyjazdów oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. W wielu branżach jest to sezon spokojny i pozwalający na chwilę wytchnienia.

Case study – minimalistyczne, estetyczne, ekologiczne opakowanie zwrotne

Firma Deep Trip potrzebowała minimalistycznego, estetycznego, ekologicznego i zwrotnego opakowania, które swoim designem nawiązywało do filozofii firmy, która propaguje życie w zgodzie z naturą.

Kartony zwrotne dla e-commerce

Łatwa wysyłka, a w razie potrzeby także sprawny zwrot, brak konieczności czekania na kuriera, odbiór przez całą dobę, wszystko to sprawia, że mało który przedsiębiorca wysyła
dziś jeszcze swoje produkty pocztą.

Display z topperem

W trakcie transportu topper służy jako wieko zabezpieczające towar, po złożeniu pełni funkcję reklamową powiększając przestrzeń na ekspozycję brandu. Umożliwia ekspozycję przechowywanych materiałów bez konieczności wyciągania produktów z pudełka. Świetnie sprawdza się w trakcie działań promocyjnych przy kasach i na półkach z towarem.

 

Display z perforacją

Perforacja pozwala na szybki i estetyczne oderwanie ochronnej części kartonu, eksponując towar. Dzięki temu rozwiązaniu możesz składować swoje produkty w dwojaki sposób. Zamknięte opakowanie możemy wykorzystać do wysyłki produktów, perforacja umożliwia ich ekspozycję np. na ladach sklepowych, półkach magazynowych.

 

Displaye naladowe

Są przeznaczone do ekspozycji przy kasach, na ladach, stołach, w przestrzeni sklepowej i na targach. Wykorzystywane są przede wszystkim do ekspozycji produktów po które klienci sięgają spontanicznie. Dzięki kompaktowym rozmiarom bardzo łatwo wkomponować je w przestrzeń sklepu. Dzięki różnym wariantom umożliwiają perfekcyjne dostosowanie do różnego rodzaju produktu, zarówno w trakcie transportu jak i ekspozycji.

 

Wielkanoc tuż tuż – kartonowe opakowania

Okres przed świąteczny to czas kiedy warto zadbać aby to właśnie kartonowe opakowania z nadrukiem wielkanocnym przyciągało uwagę na sklepowych półkach.

Displeye naladowe różne kształty i rozmiary.

Praktyczne i atrakcyjne – czego chcieć więcej?

Oprócz oczywistych zalet wynikających z łączenia dwóch ważnych funkcji – opakowania transportowego i wystawowego – Displaye zawdzięczają swą popularność również nieograniczonym możliwościom personalizacji i dopasowania do wizerunku Twojej firmy i oferowanego przez nią produktu.


Projektując display, który będzie idealnie współgrał z Twoją marką masz do dyspozycji olbrzymi zakres środków. Tylko od Ciebie zależy, co umieścisz na topperze – logo firmy, nazwę produktu czy informację o promocji.


Uszlachetnienia takie jak laminowanie czy lakierowanie w połączeniu z wysokiej jakości drukiem pozwalają stworzyć idealną oprawę, która przyciągnie uwagę klienta w trakcie podejmowania decyzji zakupowych. Wysoka jakość pudełek sprawi, że opakowania te wyróżniają się na każdej półce czy ladzie.

Display to także skuteczna komunikacja.

Jak dobrać odpowiedni display?

Trzeba jednak pamiętać, że nie wystarczy jakikolwiek display aby towar zaprezentował się kupującemu z najlepszej strony. Aby spełniał on dobrze swoją funkcję display musi być dopasowany do produktu pod względem wytrzymałości i wymiaru, ale też mieć spójną z opakowaniem, indywidualną szatę graficzną.


Praca nad stworzeniem niestandardowego pudełka, które ma imponujący wygląd, nie tylko pomaga marce zwiększyć sprzedaż, ale także zwiększa wartość produktu. Warto zadbać aby na tle innych pudełek obecnych w sklepie, twój display wyróżniał się spójną, elegancką stylistyką. Displye tekturowe pomogą podnieść prestiż Twojej marki.

Wyprodukowaliśmy tysiące kartonów z tektury falistej, aby prwadzenie biznesu było jeszcze prostsze.

Dlaczego Lege?

Zamawiając opakowania, a w szczególności displaye warto polegać na sprawdzonych źródłach, oferujących szeroką i elastyczną ofertę. Dzięki temu masz pewność, że przy projektowaniu i wyborze idealnego rozwiązania dla Twojej firmy, nie napotykasz żadnych
ograniczeń. Zamawiając od lokalnego, polskiego producenta skracasz czas dostawy, ograniczasz ślad węglowy i wspierasz rodzimą gospodarkę.

Jakość kluczem do sukcesu

Tektura falista to materiał na tyle wdzięczny, że można z niego stworzyć wiele ciekawych kreacji. Jednak kluczową kwestią dla możliwości wykorzystania tektury jako tworzywa do produkcji wspaniałych projektów jest bezkompromisowa jakość.