Kartonowe opakowania fasonowe

Jakość kluczem do sukcesu

Tektura falista to materiał na tyle wdzięczny, że można z niego stworzyć wiele ciekawych kreacji. Jednak kluczową kwestią dla możliwości wykorzystania tektury jako tworzywa do produkcji wspaniałych projektów jest bezkompromisowa jakość. To właśnie nasze podejście do jakości pozwoliło firmie Lege Opakowania wypracować pozycję jednego z liderów rynku w branży opakowań. Systematycznie czynione inwestycje w park maszynowy i przestrzeń produkcyjno-magazynową pozwoliły naszej firmie na odważne wejście na rynki europejskie, gdzie klienci docenili jakość naszych wyrobów.

Ciągły rozwój i nowoczesna wizja

Trzy dekady naszej działalności pozwoliły na zdobycie ogromnego doświadczenia i zbudowaniu kadry specjalistów z branży opakowań. 30 lat temu zaczynaliśmy jako mała, rodzinna firma i dzięki naszemu zaangażowaniu, dążeniu do dostarczenia klientom najwyższej jakości produktów – zyskaliśmy przewagę, która pozwoliła na stworzenie firmy o europejskim potencjale. To ludzie i ich rozwój są naszą największą inwestycją, znajomość rynku oraz zaangażowanie pozwala na podejmowanie nowych wyzwań. Każde ze zleceń od naszych klientów musi być traktowane priorytetowo – nieważne czy będą to pojedyncze sztuki, czy całe transporty opakowań dla branży spożywczej– każdy klient jest ważny. Dlatego właśnie stawiamy na budowanie długotrwałych relacji z odbiorcami naszych produktów, a praca jest dla nas pasją. Staramy się przy tym, by duch firmy rodzinnej nadal panował w Lege Opakowania, zarówno wśród pracowników, jak i klientów. Znamy się, lubimy i wspieramy nawzajem.

Tektura – logistyczne must have.

Opakowania z tektury stały się jednym z ważniejszych elementów łańcucha dostaw. Wielkie centra logistyczne pokochały kartony za cenę oraz łatwość przechowywania. Natomiast mniejsi klienci doceniają pudełka za możliwości zamówień mniejszych partii oraz możliwość nanoszenia szybkich zmian w projektach. Prognozy rozwoju dla naszej branży są bardzo optymistyczne. Eksperci przewidują wzrosty roczne na poziomie 6,8 procent, co pozwala z optymizmem patrzyć w przyszłość naszej firmy. Lege Opakowania wpisuje się nie tylko w trend ekonomiczny, ale też ekologiczny. Rosnąca świadomość konsumencka oraz poszanowanie dla środowiska ze strony firm powoduje, że z tektura jako ekologiczne opakowanie zyskuje na popularności.

opakowania na żywność
display naladowy

We wrześniu 2022 uruchomiliśmy także sklep internetowy, skierowany do klienta indywidualnego oraz sektora B2B. Nasza witryna sklep.lege.com.pl to marketplace z opakowaniami, w którym realizujemy małe i średnie zamówienia na wybrane produkty.

Nasi klienci wymagają od nas ciągłego rozwoju, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rozwijamy park maszynowy m.in. w dziedzinie druku cyfrowego. Chcąc sprostać oczekiwaniom odbiorców dbamy o jakość i szybkość produkcji, dlatego rozbudowaliśmy naszą firmę o kolejne dwie hale magazynowo – produkcyjne, gdzie w kontrolowanych warunkach możemy produkować i przechowywać dla Was opakowania z tektury falistej.

Naszym celem na najbliższy czas jest obniżenie ilości odpadów produkcyjnych poprzez racjonalizację i planowanie zleceń tak, aby nasze produkty były ekologiczne już na etapie wytwarzania. Kolejnym punktem planu rozwoju jest przyspieszenie produkcji, aby nasi klienci zamawiane opakowania otrzymywali w możliwie krótkim czasie.

Rozwój firmy, szacunek do środowiska i restrykcyjna polityka jakości pozwoli nam na dalsze lata rozwoju dla zadowolenia naszych przyjaciół-klientów.

Partnerstwo, zrównoważony rozwój i innowacje dla środowiska.

Jako Lege Opakowania koncentrujemy się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla każdej branży gospodarki. W naszym portfolio znaleźć można opakowania dla branży spożywczej, kartony klapowe zbiorcze, szeroki wachlarz kartonów fasonowych, standów i displayów. Wszystkie produkty w łatwy sposób można zamówić kontaktując się bezpośrednio z opiekunem klienta. Nasi handlowcy pomagają firmom podejmować lepsze oraz bardziej zrównoważone wybory. Kontakty do nich znajdziesz na naszej stronie internetowej www.lege.com.pl.

kartony fasonowe