karton fasonowy

Opakowania do produktów spożywczych

Atrakcyjne opakowanie zawsze przyciąga uwagę konsumenta. W przypadku produktów spożywczych ważne są jednak nie tylko walory estetyczne opakowań, ale również to, czy są one ekologiczne i bezpieczne.
Badania naukowe dowodzą, że konsumenci coraz częściej zwracają uwagę na to, w jaki sposób zapakowana jest żywność dostępna na półkach sklepowych. Z danych zebranych przez polskich naukowców wynika, że już trzy czwarte konsumentów zdaje sobie sprawę z tego, że rodzaj opakowania może wpływać na jakość umieszczonego w nim produktu i że niektóre opakowania mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia. Według mężczyzn najbezpieczniejszym opakowaniem jest szkło. Z kolei kobiety najczęściej wskazują w ankiecie opakowania papierowe. A to właśnie one – według analityków – najczęściej robią codzienne zakupy. I choć dziś wśród opakowań, jakie można zobaczyć w sklepach, wciąż często króluje plastik, nie ma wątpliwości, że przyszłość należy do bardziej ekologicznych opakowań.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów.

Jednym z najbardziej wymagających procesów w handlu żywnością jest sprzedaż delikatnych z natury owoców i warzyw. Łatwo je uszkodzić w czasie transportu, dlatego opakowania do nich powinny być wytrzymałe. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów powstała seria wytrzymałych i ekologicznych opakowań, które doskonale zabezpieczą warzywa i owoce, a także przyciągną uwagę konsumenta nowoczesnym designem.

W zależności od wyboru klienta producenci oferują kartony i skrzynki papierowe do warzyw i owoców z tektury falistej, bez nadruku lub w pełni spersonalizowane. Również konstrukcja i rozmiar pudełek są dopasowane do potrzeb kupującego.

Ekologiczne opakowania tekturowe doskonale zastąpią pudełka z plastiku. Dzięki zastosowaniu mocnych materiałów, opakowania kartonowe z warzywami i owocami można układać warstwami, nie obawiając się, że się pogniotą.

opakowania na żywność
display naladowy

Tektura do zadań specjanlych

W procesie sprzedaży żywności sprawdzą się także zwykłe kartony klapowe z wytrzymałych materiałów, do których można zapakować cięższe produkty. Bez wątpienia opakowania tekturowe są jednymi z najbardziej ekologicznych opakowań dostępnych na polskim rynku. Kartony klapowe można zamówić w dowolnej wielkości i w atrakcyjnej cenie.

W ofercie producentów opakowań znajdziemy również tekturowe tacki. Są wykonane z wytrzymałej trzywarstwowej tektury falistej (fala B) o gramaturze 400 gramów. Materiał ten zapewnia dobrą ochronę produktów podczas transportu, a także pozwala zachować ich świeżość. Struktura tektury sprawia, że powstaje poduszka powietrzna, stanowiąca doskonałą izolację termiczną. Zabezpiecza również wypieki przed wilgocią.

Displeye naladowe różne kształty i rozmiary.

Nieszablonowa ekspozycja z materiałów najwyższej jakości.

Z kolei do lepszej prezentacji produktów na sklepowych półkach doskonale nadadzą się tekturowe standy i displaye o różnych kształtach i rozmiarach. Są one idealnym sposobem na nieszablonową ekspozycję i promocję towarów i zadowolą najbardziej wymagających klientów. Tekturowe standy są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co wraz ze sprawdzonymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi zapewnia im stabilność i wytrzymałość.

Oferowane standy i displaye są również w pełni ekologiczne i wykonywane zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów. W ofercie producenta znajdą Państwo również wiele sprawdzonych modeli reklamowych: na ladę, półkowych, paletowych, a firma chętnie podzieli się doświadczeniem związanym z ich sprzedażą i montażem. Każde zlecenie jest realizowane z dużą starannością, dzięki czemu klienci mogą się cieszyć opakowaniami i standami najwyższej jakości.