Kartony klapowe na wymiar

Prostota, Funkcjonalność, Wytrzymałość.

Kartony klapowe to najczęściej wybierany przez klientów rodzaj opakowania. Cieszą się olbrzymią popularnością w każdej branży, ponieważ są uniwersalne i wyróżniają się prostą oraz nieskomplikowaną budową. Doskonale sprawdzają się w transporcie jak i przechowywaniu towarów, ponieważ są uniwersalne i wyróżniają się prostą oraz nieskomplikowaną budową.

Możliwość recyklingu sprawia, że opakowania tekturowe bez wątpienia są najbardziej ekologicznymi opakowaniami.

Można ich używać bez obaw o wpływ na środowisko. Surowce, które są wykorzystywane przy produkcji kartonów klapowych, są w pełni ekologiczne.

Opakowania klapowe odznacza bardzo dobra wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Mamy duży wybór rozmiarów oraz oferujemy możliwość personalizacji artykułów. Kartony klapowe można zamówić w dowolnej wielkości i w atrakcyjnej cenie. Do ich produkcji używamy wytrzymałej tektury, dzięki czemu opakowania nadają się także do transportu cięższych produktów. Zamawiając te towary właśnie u nas, nie musisz martwić się o ich jakość i wykonanie.

W ofercie posiadamy typy klapowe z tektury 3-, 4- czy 5-falistej. Możemy również dodatkowo zabezpieczyć powierzchnie specjalnym lakierem, który chroni przed ścieraniem. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji pudełek, pełen profesjonalizm oraz fachowe doradztwo. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego kartonu klapowego, uwzględniając cel, w jakim ma być on wykorzystany. Z dużym zaangażowaniem zrealizujemy również nietypowe i nieszablonowe zlecenia. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą.

Produkcja kartonów klapowych – opakowania klapowe

Katalog CODE FEFCO

Code to stosowany na całym świecie system projektowania opakowań z tektury falistej i litej. Zawiera projekt najpopularniejszych typów pudełek z numerem kodowym przypisanym do każdego wzoru, dzięki czemu jest łatwym narzędziem dla branży opakowań papierowych.

Kartony klapowe możecie Państwo zamawiać w dowolnym wymiarze, różnej grubości tektury, oraz z opcjonalnym nadrukiem. 

Kartony klapowe na wymiar

ZALETY KARTONÓW KLAPOWYCH

UNIWERSALNOŚĆ

duża przestrzeń wewnątrz kartonu pozwala na stosowanie wypełniaczy i przegródek

Ekonomiczność

łaczą w sobie niską cenę z odpowiednim zabezpieczeniem zawartości

Kompaktowość

pakowane są na płasko, dzięki czemu ich przechowywanie pozwala zaoszczędzić miejsce

Eko

przyjazne dla środowiska, do wielkokrotnego użytku

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zostaw nam wiadomość.

Zostańmy w kontakcie!

    Bardzo wytrzymałe klapówki, w rozsądnej cenie, szybkie terminy realizacji, już od 10 szt., polecam

    Piotr Krukowski

    Godny polecenia producent kartonów klapowych, mocne kartony w wielu rozmiarach, polecam w wersji z automatycznym dnem.

    Maciej Jędrzejczyk