Kartonowe opakowania fasonowe

Czy Wy też słyszeliście HO!HO!HO!

Gdy w szkole rozbrzmiewa pierwszy dzwonek, w branży handlowej, marketingowej, spożywczej i odzieżowej wiedzą, że to ostatni moment, by zamówić opakowania świąteczne. Tak! Nie przesłyszeliście się. To ostatni moment, żeby zaplanować zakupy świąteczne i świąteczną sprzedaż.

Konsumenci chcą oszczędzać – Ty też!

Ponad 25% Polaków deklaruje, że świąteczne zakupy zrobi już w listopadzie, korzystając z promocji „first minute”. Mieszkańcy kraju nad Wisłą chcą mieć spokojna głowę i grubsze portfele rozkładając świąteczne zakupy w czasie.

By być obecnym na rynku w tym momencie, już teraz należy brać pod uwagę proces zamawiania i produkcji kartonów. Może się wydawać, że jeszcze jest sporo czasu – nieprawda!

Przygotowanie plików, dobór materiałów i decyzje trwają, a każdy kto chociaż raz uczestniczył w działaniach promocyjnych POS wie, że lepiej nie odkładać tego na ostatnią chwilę. Na szczęście, naszych klientów wspieramy na każdym z tych etapów. Konstruktorzy z Lege potrafią dostosować popularne konstrukcje do potrzeb każdego produktu, dodatkowo doradzimy jaka tektura będzie spełniać Państwa oczekiwania i korespondować z zawartością pudełka. Nasi doradcy dobiorą materiał tak, aby spełnił oczekiwania i nie przekraczał założonego budżetu.

Wiemy co jest modne

Branża opakowaniowa rządzi się takimi prawami jak każda inna, gdzie proces twórczy jest jednym z elementów całości. Corocznie zauważamy nowości na rynku, producenci chcą się pokazać klientom jako pionierzy. Mamy przyjemność obserwować trendy i tworzyć je razem z Wami.

W tym roku sprawdzą się opakowania z okienkiem, przez które widać produkt znajdujący się wewnątrz. To doskonały wybór dla tych, którzy nie lubią kupować kota w worku. Jednocześnie należy nadmienić, że konsumenci takie opakowania postrzegają jako wyjątkowo luksusowe.

Nie zapominamy o szlagierach sprzed lat

Nasi stali klienci często sięgają po sprawdzony repertuar. W naszym por􀆞olio wiele projektów to tzw. evergreeny. Klasyka, która sprawdzi się w każdej sytuacji to choćby standard FEFCO 427. Kartonik o wszechstronnym zastosowaniu, który doskonale skaluje się do różnych rozmiarów, a w zależności od zastosowanego materiału jest elegancki lub na wskroś praktyczny. W tym modelu doskonale będą prezentować się tekstylia, takie jak szaliki czy rękawiczki. Dodatkowym atutem tego opakowania są skrzydełka wieczka wpuszczane w korpus, które idealnie stabilizują i domykają karton w transporcie.

Gotowe wzory opakowań świątecznych

Dla tych, którzy nie stworzyli własnego projektu, przygotowaliśmy katalog gotowych produktów z nadrukiem świątecznym! Wszystkie wzory dostępne są w naszym sklepie internetowym, znajdziecie tam zarówno popularne klasyki z poprzedniego roku, jak i nowe wzory stworzone przez naszych projektantów.

opakowania na żywność
kartony klapowe

Postać jak żywa

Nieodzownym elementem świątecznych promocji i akcji POS są standy postaci. Mikołaje, bałwany, prezenty i choinki niedługo opanują sklepy i centra handlowe, standy postaci/przedmiotów oraz standy wykonane z tektury falistej doskonale sprawdzą się podczas ekspozycji jako niestandardowy nośnik informacji. Tekturowe postacie, standy i elipsy przyciągają wzrok, tworząc świąteczny klimat i pomagają dostrzec Twój produkt w świecie zakupowych alejek w supermarketach.

Prezenty de luxe

Nasza technologia pozwala na przygotowanie indywidualnych projektów opakowania z nadrukiem już od 5 sztuk. To doskonałe rozwiązanie dla firm celujących w spersonalizowane opakowania na wyjątkowe prezenty.

Druk cyfrowy opakowań w Lege to doskonała jakość przy zachowaniu korzystnej ceny za sztukę, tak aby cały zestaw prezentowy zmieścił się w zaplanowanym budżecie.

Prezenty w butelkach pod specjalnym nadzorem

Z doświadczenia wiemy, że jednym z częściej wybieranych prezentów jest gatunkowy alkohol. Dobry trunek lubi dobrą oprawę. Dlatego warto zainwestować w opakowanie, które podkreśli jego wartość.
Dodatkowym atutem opakowania na butelkę z tektury jest fakt, że kartonik zabezpiecza cenne procenty w transporcie eliminując ryzyko stłuczki.

display naladowy

Już słychać dzwonki sań!

Co prawda do świąt mamy jeszcze chwilę, ale uwierzcie nam, że czas leci szybciej niż tego chcemy. Procesy technologiczne, procesy decyzyjne i logistyka to elementy, które skłaniają nas do planowania świąt już teraz. Warto być liderem rynku i ze świąteczną promocją ruszyć jako pierwsi.

3..2..1..sezon świąteczny uważamy za otwarty!