Kartonowe opakowania fasonowe

Wielkanoc tuż tuż

Wielkanoc to jedno najważniejszych, zaraz po Bożym Narodzeniu, świąt obchodzonych w Polsce. Tradycyjne śniadanie wielkanocne łączy pokolenia i gromadzi przy stole całe rodziny. Organizując i planując uroczystości rodzinne nie szczędzimy wydatków aby nadać im szczególnie uroczysty charakter.

Opakowania z nadrukiem wielkanocnym

Przygotowania do świąt to okres częstych wizyt w sklepach. Konsumenci chętniej sięgają w tym czasie do portfela, gotowi zapłacić więcej za produkty, które szczególnie wpadną im w oko. Warto więc zadbać aby to właśnie Twój produkt przyciągał uwagę na sklepowych półkach. Dobrym sposobem są kolorowe opakowania z nadrukiem wielkanocnym. Zastosowanie wysokiej jakości nadruku, podkreśla ekskluzywny charakter produktów i zwiększa rozpoznawalność Twojej marki. Teraz, w ofercie są nawet małe nakłady opakowań z nadrukiem co pozwala dostosować strategię marketingową do Twoich potrzeb.

Opakowania z okienkiem.

Doskonałą metodą na wyeksponowanie zalet produktu a jednocześnie podkreślenie lub nadanie mu wielkanocnego charakteru są opakowania z okienkiem. Kolorowy nadruk w motywy świąteczne pozwoli wyróżnić się na tle innych a okienko umożliwia zaprezentowanie Twojego towaru z najlepszej strony.

Stylowe opakowania z okienkiem świetnie sprawdzą w sprzedaży się nie tylko typowo wielkanocnego asortymentu. Dostępne uszlachetnienia opakowań z tektury takie jak lakierowanie, tłoczenie czy laminowanie sprawią, że opakowania z okienkiem będą wspaniałą oprawą również dla towarów z wyższej półki.

opakowania na żywność
display naladowy

Opakowania specjalne czyli koszyczki w kształcie zająca

Jeśli chcesz jeszcze odważniej wyróżnić się z tłumu i na całego poczuć ducha świąt wielkanocnych, opakowania specjalne są rozwiązaniem dla Ciebie. Kartonowy zając czy jajko to jedynie początek. Daj się ponieść wyobraźni i zamów opakowania w kształcie koszyczka wielkanocnego, baranka lub stwórz własny niepowtarzalny projekt. Nie daj szans konkurencji, niech opakowanie Twojego produktu będzie ozdobą każdej półki sklepowej.

Standy i displaye.

Oprócz opakowań indywidualnych, dobrze jest zainwestować w dodatkową oprawę, która pozwoli lepiej wyeksponować towary. Standy i displaye z tektury są łatwe do złożenia wygodne w transporcie.

Dodatkową zaletą jest możliwość personalizacji. Tektura falista dwu lub trójwarstwowa zapewnia stabilną konstrukcję. Mnogość dostępnych kształtów pozwala dopasować stand do każdego produktu a pastelowe, wiosenne kolory i motywy wielkanocne podkreślą wyjątkowy, świąteczny charakter ekspozycji.

kartony klapowe

Nie czekaj, zamów już dziś!

Zyskaj lepsze ceny i spokój dzięki wczesnemu planowaniu. Zamawiając opakowania na
wielkanoc z wyprzedzeniem, zagwarantujesz, że Twoja firma będzie dobrze przygotowana
do sezonu wielkanocnego.