fbpx

Masz pytania?

 <strong><em>Renata Wawrzyniak </em></strong>

<strong><em>Renata Wawrzyniak </em></strong>

+48 62 725 14 43

r.wawrzyniak@lege.com.pl

 <strong><em>Natalia Guździoł</em></strong>

<strong><em>Natalia Guździoł</em></strong>

+48 62 725 14 62

n.guzdziol@lege.com.pl
 <strong><em>Bogumiła Misiak</em></strong>

<strong><em>Bogumiła Misiak</em></strong>

+48 62 725 14 30

b.misiak@lege.com.pl
 <strong><em>Zuzanna Szychowiak</em></strong>

<strong><em>Zuzanna Szychowiak</em></strong>

+48 62 725 14 85

z.szychowiak@lege.com.pl
 <strong><em>Natalia Biernat</em></strong>

<strong><em>Natalia Biernat</em></strong>

+48 62 725 14 58

n.biernat@lege.com.pl
 <strong><em>Joanna Olejnik</em></strong>

<strong><em>Joanna Olejnik</em></strong>

+48 62 725 14 50

j.olejnik@lege.com.pl
 <strong><em>Ewa Kurzawska</em></strong>

<strong><em>Ewa Kurzawska</em></strong>

+48 62 725 14 23

e.kurzawska@lege.com.pl
 <strong><em>Milena Skrzypczak</em></strong>

<strong><em>Milena Skrzypczak</em></strong>

+48 62 725 14 84

m.skrzypczak@lege.com.pl

Lege Opakowania Sp. z o.o.

63-720 Koźmin Wlkp.
ul. Wierzbowa 30

tel. +48 62 721 67 44
fax +48 62 721 61 99

lege@lege.com.pl

NIP: 621-13-57-498
KRS: 0000060205

Wysokość kapitału zakładowego:
6 000 000 PLN

Masz dodatkowe pytania?

Nasze doświadczenie daje pewność, że zlecona nam przez Państwa praca będzie wykonana kompleksowo i solidnie.

Biuro: Pacujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 16:00

Nasze doświadczenie i bogaty park maszynowy gwarantują wysoką jakość oferowanych produktów.

63-720 Koźmin Wlkp.
ul. Wierzbowa 30

+48 62 721 67 44

lege@lege.com.pl

Znajdziesz nas również w social mediach