karton fasonowy z nadrukiem

Druk cyfrowy na opakowaniach

Personalizacja produktu przez długi czas dostępna była tylko przy wybranych produktach branży drukarskiej. Jeszcze kilka lat temu produkcja niskich nakładów lub wręcz pojedynczych sztuk opakowań takich jak pudełka fasonowe, czy karton na prezent była nieopłacalna.

Nikt nawet nie próbował projektować i wyceniać niskich nakładów, bo koszty druku były  nieproporcjonalne do zysków. Druk cyfrowy i rewolucje techniczne na rynku poligrafii pozwoliły zmienić ten stan rzeczy.

Uruchomić wyobraźnię to krok do sukcesu

Obecnie możliwe jest drukowanie nie tylko małych i średnich nakładów pudełek, lecz także pojedynczych sztuk. Ponadto możliwe stało się drukowanie projektów, w których tylko część nadruku ulega zmianie, co pozwala na różnicowanie poszczególnych kartonów.

Nowe możliwości, które daje technika druku cyfrowego, tworzy nieograniczone pole do kreacji dla brand managerów i specjalistów ds. marketingu, którzy niskim nakładem kosztów i niewielkimi siłami mogą wprowadzić na rynek produkt zerowy, testując jak przyjmie się na danej grupie odbiorców podczas badań focusowych.

Również firmy organizujące imprezy panieńskie, babyshower czy śluby znajdą rozwiązanie dla siebie – teraz każdy gość imprezy może otrzymać indywidualny podarek skierowany bezpośrednio do niego.

Bezpieczne i eko

Wykorzystywane w druku barwniki, to farby wodne, które nie są szkodliwe dla człowieka i środowiska. Karton drukowany w tej technice z powodzeniem może być utylizowany lub przeznaczony do recyklingu.

Jesteśmy polską firmą, dlatego wybierając nas na dostawcę opakowań przyczyniasz się do zmniejszenia śladu węglowego przy transporcie zamówionych kartonów. Dodatkowo dbamy o zmniejszenie odpadów tektury, odpowiednio układając projekty na arkuszach.

Ekologiczne opakowania na warzywa i owoce z nadrukiem
karton fasonowy z okienkiem z folii PP, z nadrukiem offset
Coraz bliżej święta

Marketing relacji i budowanie trwalej więzi między firmą i jej klientami to działanie przynoszące wymierną korzyść handlową. Prezenty świąteczne to nie tylko próba zjednania sobie klienta, ale również sposób na pokazanie przywiązania do niego. Firmy często wybierają gotowe sety upominkowe, które pakowane są w standardowe pudełka. Warto sięgnąć po możliwość zadrukowania takiego gotowego produktu.

Takie możliwości daje nasza maszyna do cyfrowego druku. Pozwala nanieść nadruk nie tylko na wysztancowane kartony, lecz także na już sklejone opakowania. Wyobraźcie sobie dziecięcą radość obdarowanego, wszak to nie tylko zawartość prezentu jest ważna, ale moment jego dawania. Nic nie podnosi tak wagi podarku jak indywidualne i piękne opakowanie. Takie podejście to podkreślenie jak ważną osobą jest Twój klient i wasza wzajemna relacja.

Gotowe projekty graficzne

Nie masz swojego projektu i nie jesteś grafikiem? Chcesz skorzystać z dobrodziejstw jakie dają personalizowane opakowania drukowane cyfrowo? Nic straconego. Możesz zdecydować się na gotowe opakowania z nadrukiem dostępne w naszym sklepie. Już niedługo znajdziesz w nim także kilka kartonów z nadrukiem świątecznym.

karton fasonowy dno plus wieko, tektura kraft z nadrukiem