karton fasonowy

Opakowania dostępne od ręki

Rewolucja na rynku opakowań! Od teraz w naszym sklepie są one dostępne od ręki. Jeśli szukasz miejsca, gdzie kupisz opakowania szybko, tanio, ekologicznie i w mniejszych nakładach, to trafiłeś pod odpowiedni adres.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy stały asortyment naszych towarów, którym są kartony i opakowania tekturowe. Oferujemy kartony zwrotne, opakowania na butelki, klasyczne kartony klapowe i wiele innych.

Opakowania dla każdej branży

W ofercie naszego sklepu mamy ponad 60 produktów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić niemal wszystkie potrzeby naszych klientów związane z opakowaniami, nieważne, czy chodzi o branżę e-commerce, gastronomię, sklepy odzieżowe, elektroniczne czy winiarnie. Znajdziesz u nas zarówno opakowania niezadrukowane, jak i opakowania z nadrukiem gotowe do wysyłki.

Proponujemy Wam również opakowania niestandardowe, takie jak na przykład drapak dla kota, czy domek dla dzieci.

Gotowe wzory lub druk Twoich projektów w niskich nakładach.

Oferujemy również możliwość wykonania nadruku na kartonach, nawet jeśli będziesz chciał zakupić tylko jedną sztukę. Mamy wiele wzorów o różnej tematyce, w tym również świątecznej. A przecież jesień to najlepszy czas, żeby pomyśleć o atrakcyjnych opakowaniach do świątecznych prezentów.

 

opakowania na żywność
karton z okienkiem

Opakowania dla e-commerce

Oferujemy także opakowania do paczkomatów, które w dzisiejszych czasach niezwykle zyskały na popularności. Mamy nowoczesne i proste w użytkowaniu opakowania kartonowe, idealnie dopasowane wymiarami do paczkomatów (gabaryt A,B,C). Posiadają one opcjonalny pasek klejowy, perforowaną zrywkę czy automatyczne dno, dzięki czemu będziesz w stanie jeszcze lepiej zadbać o
wygodę swoich klientów. Zrywka ułatwia bowiem otwieranie opakowania, z kolei tasiemka z klejem umożliwia jego ponowne zamknięcie.

Ulepszenia te sprawią, że opakowanie będzie proste w obsłudze, co na pewno docenią Twoi klienci.

 

karton z wiekiem

Wysoka jakość kartonów wysyłkowych

Również częsta wymiana produktu w sprzedaży e-commerce jest nie lada wyzwaniem, a więc inwestycja w wytrzymałe kartony wysyłkowe na pewno zostanie doceniona przez twoich klientów, a więc i Tobie pomoże wyróżnić się na rynku. Zastosowana w tych opakowaniach tektura zapewni ochronę towarowi i sprawi, że nawet delikatna zawartość dotrze do adresata nienaruszona. Jeżeli chcesz jeszcze lepiej zabezpieczyć towar w trakcie wysyłki, możesz skorzystać z naszej oferty na papier bąbelkowy, również dostępny w naszym sklepie.

Postawa na jakość i doświadczenie

Podsumowując, w naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, w przystępnej cenie. Zaprojektowaliśmy go tak, aby zakupy w nim były proste i intuicyjne. Kupując u nas możesz być pewny, że kartony i opakowania dotrą do ciebie szybko, oferujemy bowiem towar wyprodukowany wcześniej, który czeka na magazynie. Wysyłka odbywa się więc prawie od ręki. Przy tym niezmienna pozostaje wysoka jakość naszych produktów.