Wyprzedź konkurencję

Sierpień to dla większości z nas okres urlopów i wypoczynku. Słoneczna pogoda zachęca do wyjazdów oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. W wielu branżach jest to sezon spokojny i pozwalający na chwilę wytchnienia.
Jednak dla przewidujących przedsiębiorców jest to również bardzo ważny czas planowania i przygotowań do nadchodzącego sezonu jesienno-zimowego, a w szczególności do intensywnego okresu świątecznego.

Wcześniejsze zamówienie opakowań na święta to przede wszystkim gwarancja spokoju. Gdy gwiazdkowa gorączka zakupów opanuje cały kraj, terminy realizacji zamówień na opakowania kartonowe znacznie się wydłużą. Mając to na uwadze warto już dziś zaplanować strategię, zaprojektować kampanie reklamowe i zamówić odpowiednią liczbę pudełek.

O czym warto pamiętać?

Co zatem warto wziąć pod uwagę planując nadchodzące święta? Oto kilka najbardziej popularnych i najczęściej zamawianych w tym okresie produktów:

Opakowania z nadrukiem świątecznym

Mikołaje, choinki czy renifery? Zieleń, czerwień czy złoto? Bez względu na to, na jakie opakowania tekturowe postawisz w tym roku, decyzję podejmij już teraz i zamów odpowiednią liczbę opakowań. 

Kartony z okienkiem

Cieszące się niesłabnącą popularnością opakowania z tektury z okienkiem stanowią wspaniała oprawę każdego produktu. Są też bardzo uniwersalne, dzięki czemu bez wahania możesz zamówić od razu większą liczbę.

Gift box

Z czego wynika popularność tego produktu nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć. Zestawy prezentowe świetnie sprawdzają się zarówno jako upominki dla najbliższych, jak i prezenty dla kontrahentów i partnerów biznesowych. Dostępne są różnych kształtach i rozmiarach. 

 

Kartony na butelki

Nie może zabraknąć na tej liście pudełka na butelki. Wino, zestaw kraftowych piw, koniak czy whisky – alkohol to wciąż bardzo lubiany i często kupowany prezent gwiazdkowy. Aby miał on wspaniałą oprawę – zadbaj o odpowiednie opakowanie.

 

 

Nie czekaj na wzrost cen!

W tym roku odpowiednio wczesne planowanie i zamawianie produktów jest szczególnie ważne. Wyraźny wzrost cen związany z rosnącą inflacją, może spowodować, że opanowania tekturowe zamówione już dziś, będą sporo tańsze niż te kupione w listopadzie czy grudniu. Warto o tym pamiętać i zawczasu uzupełnić magazyny.

 

kartony klapowe