Nadruk na kartonie

Opakowanie to pierwsza rzecz z którą mamy styczność po odebraniu zamówienia.

Stwórz projekt pasujący do charakteru Twojej marki i spraw, aby Twoi klienci jeszcze bardziej docenili Twój produkt. Klienci lepiej zapamiętują markę, gdy produkty są zapakowane w pudełka kartonowe z niestandardowym zadrukiem. Dlatego warto nadrukować na zewnętrznej stronie opakowania przynajmniej logo firmy. Naturalne piękno tektury kraft czy kolorowy nadruk na bielonej tekturze? Druk na kartonie to świetne rozwiązanie dla Twojej firmy.
standy półkowe
personalizacja

DRUK FLEXO

  • nadruk bezpośrednio na tekturze,
  • do 6 kolorów
RÓŻNE KSZTAŁTY I ROZMIARY

DRUK OFFSET

  • nadruk na papierze w jakości zdjęcia,
  • do 6 kolorów
  • opakowania kaszerowane*
RÓŻNE KSZTAŁTY I ROZMIARY

DRUK CYFROWY

  • nadruk bezpośrednio na tekturze,
  • nadruk na papierze i na folii
  • wykorzystywany do mniejszych ilości
naturalny kraft

Naturalne piękno tektury kraft czy kolorowy nadruk na bielonej tekturze?

Proponujemy Państwu zarówno minimalistyczne kartony z nadrukiem logotypu, jak również kartony w całości zadrukowane. Przyjazne środowisku opakowania wykonane z tektury falistej z nadrukiem – Ty decydujesz czego potrzebujesz!

Estetyczny druk na kartonie

Jest wiele powodów, dla których inwestycja w spersonalizowane opakowania przynosi korzyści. Estetyczne pudełko z nadrukiem od razu przyciąga wzrok. Kiedy klienci przechodzą obok wielu artykułów w sklepie, to właśnie unikalny druk na kartonie może sprawić, że zatrzymają się, by przyjrzeć się bliżej Twojemu produktowi.

Współczesny rynek jest nasycony. Dlatego, by wyróżnić się na tle konkurencji, konieczne jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Druk spersonalizowanych opakowań to nie tylko kwestia estetyki, ale także funkcjonalności. Wielu naszych klientów decyduje się na dodawanie do pudełek specjalnych przegródek, które chronią produkt przed uszkodzeniami.

Druk na kartonie ekologicznym

Niemniej ważny jest aspekt ekologiczny. Coraz więcej klientów zwraca uwagę na to, czy produkt, który kupują, jest przyjazny dla środowiska. Wybierając LEGE, możesz zlecić druk na kartonie pochodzącym z recyklingu. Pokazując, że Twoja firma dba o planetę, zyskujesz zaufanie świadomych konsumentów i budujesz pozytywny wizerunek marki na rynku.

Kartony od LEGE – gwarancja satysfakcjonującej współpracy

Wybór spersonalizowanych opakowań to inwestycja w przyszłość Twojego biznesu. Stanowi idealny sposób, by połączyć estetykę z funkcjonalnością i ekologią, a tym samym przyciągnąć do siebie świadomych i wymagających klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zostaw nam wiadomość.

Zostańmy w kontakcie!