Jak skutecznie zwiększyć sprzedaż? Odpowiedź na to pytanie to temat obszerny i ciągle pogłębiany. Każdy, kto zetknął się z nim choć raz, przyzna, że ekspozycja produktów to jeden z kluczowych czynników mających wpływ na sprzedaż.

Jak wie każdy handlowiec, konsumenci kupują oczami. Warto poświęcić nieco czasu aby dowiedzieć się, jak sprawić by ekspozycja produktów pomogła w zwiększeniu wyników.

Daj się zauważyć

Prawidłowo umieszczony towar przyciąga wzrok potencjalnego kupca. Najłatwiej to osiągnąć, gdy znajduje się on na odpowiedniej wysokości. Produkty umieszczone na linii wzroku konsumenci zauważają w pierwszej kolejności, podczas gdy te znajdujące się za nisko lub zbyt wysoko umykają ich uwadze. Standy tekturowe dostosowane rozmiarem do Twoich potrzeb możesz umieścić na podłodze, na półce lub powiesić na ścianie. Dzięki temu
zyskasz pewność, że twój towar wpadnie w oko każdemu!

 

standy półkowe

Wybierz najlepsze rozwiązanie spośród wielu
opcji standów tekturowych

Standy tekturowe dostępne są w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Aby najlepiej wykorzystać bogactwo dostępnej oferty, warto poznać kilka najbardziej popularnych modeli:

Standy półkowe

to bardzo popularne i wszechstronne rozwiązanie, doskonale sprawdza się w punktach sprzedaży i ekspozycjach targowych.

Standy hakowe

służą do ekspozycji niewielkich pudełek lub produktów wymagających zawieszenia np. na ścianie.

Standy modułowe

bardzo praktyczne rozwiązanie, idealne do szybkiego uzupełniania sprzedanych produktów. Dzięki wymianie poszczególnych modułów uzupełnienie asortymentu zajmie Ci tylko kilka chwil.

Elipsy

to lekkie i łatwe w transporcie nośniki reklamowe, które z łatwością zwiększą widoczność Twojej marki.

Postaw na nowoczesny design

Nie sposób przecenić znaczenia jakie ma estetyka ekspozycji. Możliwość pełnej personalizacji pozwala puścić wodze fantazji i tworzyć niepowtarzalne standy tekturowe, które wyróżnią Cię na tle konkurencji. Standy tekturowe możesz ozdobić nadrukiem z logo Twojej marki. Możesz również zaprojektować stand dedykowany dla konkretnego produktu, dzięki czemu zyska on dodatkową oprawę i stanie się jeszcze bardziej widoczny! Bez względu na to, czy zdecydujesz się na kolorowy nadruk czy na naturalny kolor tektury (kraft), możesz być pewien, że twoje towary będą się godnie prezentować. Idealnie dopasowane wielkością, spójne stylistycznie z indywidualnym opakowaniem standy tekturowe sprawiają, że ekspozycja produktów staje się realnym wzmocnieniem strategii marketingowej.

Lekka konstrukcja to łatwy transport

Standy tekturowe, dzięki lekkiej konstrukcji sprawdzają się świetnie w czasie wystaw i innych ekspozycji krótkotrwałych. Targi, festyny, pikniki – wszystkie te miejsca, w których chcesz zaprezentować swój produkt, ale musisz się liczyć z ograniczonym miejscem – to świetna okazja aby skorzystać z zalet tego rozwiązania. Po zakończonej wystawie, z łatwością zmieścisz całą ekspozycję w samochodzie!

Ekologiczne i ekonomiczne

Standy tekturowe odznaczają się stosunkowo niewielkim kosztem produkcji. Nie ma zatem konieczności wybierania między wysoką jakością a korzystną ceną. Jako wykonane z tektury, podlegają recyklingowi, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska i łatwe w utylizacji.