fbpx

Máte nějaké dotazy?

 <strong><em>Renata Wawrzyniak </em></strong>

<strong><em>Renata Wawrzyniak </em></strong>

r.wawrzyniak@lege.com.pl

+48 62 5XX XX XX show

 

 <strong><em>Natalia Guździoł</em></strong>

<strong><em>Natalia Guździoł</em></strong>

n.guzdziol@lege.com.pl

+48 62 5XX XX XX show

 

 Bogumiła Misiak

Bogumiła Misiak

b.misiak@lege.com.pl

+48 62 5XX XX XX show

 

 <strong><em>Zuzana Szychowiak</em></strong>

<strong><em>Zuzana Szychowiak</em></strong>

z.szychowiak@lege.com.pl

+48 62 5XX XX XX show

 

 <strong><em>Natalia Biernat</em></strong>

<strong><em>Natalia Biernat</em></strong>

n.biernat@lege.com.pl

+48 62 5XX XX XX show

 

 <strong><em>Joanna Olejnik</em></strong>

<strong><em>Joanna Olejnik</em></strong>

j.olejnik@lege.com.pl

+48 62 5XX XX XX show

 

 <strong><em>Ewa Kurzawska</em></strong>

<strong><em>Ewa Kurzawska</em></strong>

e.przawska@lege.com.pl

+48 62 5XX XX XX show

 

 <strong><em>Klaudie Ostach</em></strong>

<strong><em>Klaudie Ostach</em></strong>

k.ostach@lege.com.pl

+48 62 5XX XX XX show

 

 <strong><em>Milena Skrzypczak</em></strong>

<strong><em>Milena Skrzypczak</em></strong>

m.skrzypczak@lege.com.pl

+48 62 5XX XX XX show

 

Lege Opakowania Sp. z o. o

63-720 Koźmin Wlkp.
ul. Wierzbowa 30

tel. +48 62 506 63 31

lege@lege.com.pl

NIP: 621-13-57-498
KRS: 0000060205

Základní kapitál:
6 000 000 PLN

    Máte další otázky?

    Naše zkušenosti zajišťují, že nám svěřená práce bude provedena komplexně a  spolehlivě.
    Kancelář: Přecházíme od pondělí do pátku  od 6:00 do 16:00 hodin