Tektury

Jesteśmy producentem tektury falistej 2,3,4,5 warstwowej z możliwością kombinacji G,E,B,C,K.
W naszej ofercie znajdziecie również jakości specjalne – tektury laminowane, trudnopalne, z barierą wodną i tłuszczową oraz ozdobne.

Kartony klapowe

Standardowe opakowania transportowe z nadrukiem i bez nadruku oraz możliwością regulacji.

Kartony fasonowe

Opakowania projektowane indywidualnie: nieskończone możliwości zastosowań, dowolność kształtów I nadruków.

Standy i displaye

Standy reklamowe i ekspozycyjne, dopasowane do Twoich potrzeb.

Co robimy?

Najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu

Co nas wyróżnia?

tektura falista

Jakość

Celem przedsiębiorstwa jest realizacja i dostarczanie klientowi wyrobów zgodnych z Jego wymaganiami i oczekiwaniami.

Jakość

 Celem przedsiębiorstwa jest realizacja i dostarczanie klientowi wyrobów zgodnych z Jego wymaganiami i oczekiwaniami.

Rozwój

Ciągle doskonalimy procesy technologiczne proponując naszym klientom wysoki standard oferowanych produktów.

Certyfikaty

Firma Lege wdrożyła i stosuje Zintegrowany System Zarządzania zgodny z normami: PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 14001:2015.

Producent opakowań kartonowych i tektury

Artykuły spożywcze

Dostawa jedzenia

E-commerce

Lux

Wkładamy wiele starań by zadowolić klientów z każdej branży.

Realizujemy zamówienia dla małych przedsiębiorców jak i wielkich korporacji.

Dom i ogród

Napoje

Sprzedaż

Zdrowie i uroda

Nie tylko dostarczamy produkt, pracujemy wspólnie z naszymi klientami.

Niestandardowe opakowania

Nasi projektanci przygotują dla Ciebie dedykowane pudełka w dowolnym kształcie i na każdy produkt.

Design grafiki

Nasz dział graficzny, we współpracy z zamawiającym tworzy projekty graficzne opakowań.

Ty dostarczasz nam produkt my tworzymy dla niego dedykowane pudełko.

Korzystając z doświadczenia naszych konstruktorów, projektantów i grafików jestesmy w stanie przygotować dla Ciebie dowolny model opakowania, który idealnie dopełni Twój produkt.

Jesteśmy renomowanym producentem opakowań kartonowych w Wielkopolsce.

Jako renomowany producent opakowań kartonowych z Poznania oferujemy najwyższej jakości usługi dla naszych Klientów. Mamy bogatą ofertę i doskonale wyposażone zaplecze techniczne, dzięki czemu wszystkie przedstawione produkty – opakowania kartonowe, standy z tektury czy kartony ekspozycyjne, odznaczają się perfekcyjną jakością. Każde zlecenie na pudełka realizujemy zgodnie z wymaganiami oraz oczekiwaniami Klienta. Nieustannie dbamy o rozwój firmy i swoich pracowników, dlatego możemy zaoferować konsumentom najwyższe standardy wykonania opakowań.Jesteśmy producentem z Poznania, który chętnie podejmuje się każdego zlecenia. . Niezależnie od tego, czy prowadzisz duże przedsiębiorstwo, czy niewielką firmę – rozpoczniemy współpracę, dokładając wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania i dostarczyć standy na czas.

Produkowane w naszej fabryce materiały są obecnie niezastąpione w większości branż – sklepach spożywczych, kosmetycznych, odzieżowych, stacjonarnych i internetowych. Co istotne –  tektura to tworzywo w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Odmiana falista, ale i  sztywna szybko ulegają procesom recyklingowym. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm rezygnuje z opakowań plastikowych na rzecz kartonowych.

kartony klapowe
kartony klapowe

Jeśli interesuje Cię doświadczona fabryka tektury falistej, kartonów i opakowań z Poznania, który wykona dla Ciebie najwyższej jakości pudełka i standy, nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Koźminie, niedaleko miasta Krotoszyn, jednak obszarem naszego działania jest nie tylko Wielkopolska – chętnie podejmiemy się zleceń z całej Polski, a także zza granicy.Współpracując z nami, zyskujesz gwarancję rzetelności, profesjonalizmu oraz wsparcia na każdym etapie realizacji zamówienia. Jesteśmy dumni z tradycji, którą budujemy od lat, oraz z zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Nasze opakowania kartonowe stoją na półkach sklepów nie tylko w Poznaniu, lecz w całym kraju, będąc częścią sukcesu wielu marek.

Wykorzystując najnowocześniejsze technologie druku i projektowania w naszej fabryce, jesteśmy w stanie stworzyć kartonowe opakowania, które wyróżniają się na tle konkurencji, podnosząc wartość Twojego produktu. Dbamy również o to, aby nasze rozwiązania były ekonomiczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Jesteśmy producentem, który wspiera ideę zrównoważonego rozwoju, co przekłada się na stosowanie surowców odnawialnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio i doświadczeniem w branży kartonów by przekonać się, że nasza fabryka jest dla Ciebie idealnym partnerem, który pomoże w realizacji Twojego projektu.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Oddajemy do Twojej dyspozycji naszych handlowców, którzy odpowiedzą szczegółowo na wszystkie Twoje pytania.

Kilka naszych realizacji